O mnie

Choć jestem gadułą, najciężej przychodzi mi mówienie o sobie. Ale przejdźmy do rzeczy :)
Na imię mi Agnieszka. Nie przepadam za tym imieniem, bo wydaje mi się za długie, nieco staroświeckie, trochę niedzisiejsze. Wolę jak moi najbliżsi zwracają się do mnie po prostu Aga.
Uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki, oglądać filmy i seriale. Z tego powodu powstał ten blog. Chcę się podzielić moimi wrażeniami, w nadziei, że ktoś przypadkiem odkryje coś tak fascynującego, by poświęcić swój czas poleconej przeze mnie książce czy filmowi. A nawet jeśli dana rzecz nie spodoba się mnie, może zaintryguje kogoś innego :)
Nie mam ulubionych gatunków muzycznych, literackich ani filmowych. Dlaczego? Bo zwykle, kiedy się przed czymś wzbraniam, nagle znajduję przykład, że się myliłam. Wciąż próbuję nowych rzeczy, eksperymentuję z nowymi nurtami, prądami, a nawet trendami. Ciekawi mnie to, o czym mówią ludzie. Lubię sprawdzać na własnej skórze hity i bestsellery. Z różnym skutkiem, ale wówczas mam już własną opinię. Przypominam nieco kota, bo chadzam własnymi ścieżkami - raz za tłumem, a chwilę później zawracam, by przejść się niewydeptaną, dziką ścieżką.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony mi czas, na każdy z komentarzy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam serdecznie!