sobota, 1 lutego 2014

Podsumowanie miesiąca - styczeń


Wczoraj wreszcie pożegnaliśmy styczeń, a wraz z nim mroźną aurę, którą nas raczył przez dłuższy czas. Mam nadzieję, że te wielkie mrozy oraz zapowiadane przez niektórych synoptyków -35 stopni już nie nadejdą :) Wielu z nas już ma ferie lub przerwę międzysemestralną, ale ja jeszcze muszę trochę na to poczekać. Całe szczęście, że sesja już niebawem się dla mnie zakończy. Przejdźmy teraz do krótkiego podsumowania ubiegłego miesiąca.
Przeczytałam jedynie trzy książki, którymi były następujące pozycje:
 1. Christopher Moore Najgłupszy anioł
 2. William Shakespeare Hamlet
 3. Marcin Szczygielski Bierki
Łączny wynik przeczytanych stron to 790, czyli około 25 dziennie. Niestety, żadna z powyższych książek nie została przeze mnie zrecenzowana, gdyż zabrakło mi na to czasu, a czasem i pomysłu. Najciekawszą lekturą były niezaprzeczalnie Bierki, czyli dowcipna opowieść o młodym chłopaku, który dopiero zaczyna odkrywać swoją homoseksualną orientację. Najsłabszą był Najgłupszy anioł, którą jednak pozostawię bez komentarza, gdyż dla mnie to było niemal dno. 

Mimo obietnic, na blogu działo się w tym czasie bardzo niewiele, za co odpowiedzialna jest sesja egzaminacyjna. Ale nie mówmy już o tym i cieszmy się z małych rzeczy ;) Przede wszystkim, zostałam nominowana do Liebster Blog Award z czego ogromnie się ucieszyłam, o czym możecie przeczytać tutaj [KLIK]. Ponadto mogliście poczytać o ostatnio oglądanych filmach w Filmowym podsumowaniu nr 8 [KLIK] oraz ukazała się recenzja Sztukmistrza z Lublina, która już dawno powinna być zamieszczona [KLIK].

Niedługo wracam do Was z nową energią i nowymi postami. Tymczasem trzymajcie się ciepło! :)

4 komentarze:

 1. Niestety nie znam żadnej z tych trzech książek.
  Czekam na "nową energię i nowe posty" w lutym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w nowym miesiacu!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony mi czas, na każdy z komentarzy postaram się odpowiedzieć.
Pozdrawiam serdecznie!